Interiérové stínění

Stínění

Když se řekne interiérové stínění každý si představí horizontální žaluzie, ale dnes už máme více možností, kdy můžeme spojit krásné s užitečným.

Horizontální žaluzie jsou stále velmi poptávané především z hlediska ceny, tam nemají konkurenci.

Látkové žaluzie plisé opravdu velmi moderní způsob, jak zastínit interiér. Látek je opravdu velmi mnoho, můžete tak dát prostor Vaší fantazii.

Textilní roletky ideální chce-li zastínit interiér úplně. Naši látkou nepronikne žádné světlo.

textilní roletkyTextilní roletky DEN/NOC  představují to nejlepší, co poskytuje spojení žaluzií a běžných látkových rolet. Rolety Den a noc jsou velmi oblíbeným a praktickým stíněním domácností i kanceláří. Jednoduchý princip střídání průhledných a neprůhledných pásů látky dovoluje plynule regulovat stínění přes den a v noci zajistí soukromí. Nabízíme široké spektrum látek a barev. 

Vertikální žaluzie elegantně doplní Váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte Vaši kancelář i domov.

Dřevěné žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří a společenských místností. Umožňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely a to dělá z této klasické ochrany výrobek zvlášť dekorativní.

Bambusové roletky jsou vyráběny z čistě přírodních materiálů a nabízí tak množství různých dekoračních stylů pro váš interiér při využití mnoha designů ručně spletených přírodních tkanin.

 
 

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Image
Copyright © 2022 GBH Produkt

Vytvořila společnost For First's - Tvorba www stránek na míruSEO optimalizace

Logo partner Kasko

Napište nám zprávu

Neplatný vstup

Zadejte Vaše jméno!

Zadejte svůj email!

Zadejte telefon!

Zadejte místo výkonu prací!

Neplatný vstup