Samostatně stojící

Samostatně stojící markýzy

Mají nepochybnou výhodu v tom, že je možné je použít kdekoliv. Ve své vlastní zahradě, na hřištích či příjemné venkovní posezení. Volně stojící stínící systém nabízí velké množství možností pro účinnou ochranu proti slunci v domácím nebo pro komerčním prostředí. Díky spolehlivé technologii STOBAG umožňují kloubová ramena zastínit plochu až 46 m2. V naší nabídce najdete boční clony a samostatně stojící venkovní markýzy. Boční clona je ideální pro dodatečné zastínění teras, balkónů a pergol. Účinně chrání také proti větru a zvědavým pohledům.

SIRO SR4000

Boční markýza SIRO SR4000 je určena pro dodatečné zastínění teras, balkónů a pergol. Vhodná je též jako ochrana proti větru a nežádoucím pohledům. Látka je trvale napínána pomocí pružinového mechanismu integrovaného uvnitř navíjecí trubky.

Optimální ochrana látky a komponentů uvnitř kastlíku.

Integrovaný pružinový mechanismus zajišťuje stálé napnutí látky.

Systém umožňuje různé způsoby montáže (držák na stěnu, pouzdro pro zabudování do země).

OMBRAMOBIL

Samostatně stojící dvojitá markýza, která zastínění až 25 m2. Není potřeba středních podpěr, proto je pod markýzou dostatek místa. OMBRAMOBIL má mnohostranné využití, např. pro restaurační provozy, soukromé oblasti, ve školkách, pro stánky na trhu nebo na slavnostní akce. Jak už vypovídá samo jméno je tato konstrukce mobilní. Montáž i demontáž probíhá ve velmi krátkém čase. Stabilní kloubová ramena s opatřená integrovanou pružinou vysunou obě strany OMBRAMOBILU najednou. Bezpečnou stabilitu zajistí stojiny ve tvaru T nebo pouzdra k zabetonování. Látka i kloubová ramena jsou dobře kryta pod ochrannou střechou, tak je možné nechat OMBRAMOBIL bez dalších úprav venku i v zimě.

G.B.H. Produkt

Horní náves 32
Kyšice
330 01

Ič:86962396

Dič: CZ8106272031

Kontaktujte nás