Pergoly

Pergoly


Pergoly Jsme firma zabývající se veškerou stínící technikou. Poctivá práce a kvalitní výroba je pro nás na 1. místě. Díky mnohaletým zkušenostem nabízíme nejen montáž a prodej, ale i vlastní výrobu pergol a zimních zahrad. Provádíme běžné i atypické montáže.

 Neváhejte a kontaktujte nás:
e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo tel.: +420 797 676 769

Každá potřeba zákazníka je velmi individuální a tak je k ní vždy přistupováno. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.

Pyšníme se dobrým jménem firmy, především díky vysoké kvalitě výrobků a poskytovaných služeb. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolovány. Klademe důraz na záruku kvality a pozáruční servis.  

 

  
 
  
PHOTO 2022 02 14 18 14 35
 
 Vhodně zvolenou pergolou budete nejlépe vyzbrojeni proti slunci, dešti a dokonce i sněhu. Díky moderní zahradní pergole můžete dál zůstat na terase se svou rodinou a přáteli. Máme širokou nabídku hliníkových pergol s možností zastřešení za pomocí polykarbonátu, bezpečnostního skla nebo můžete zvolit pergolu bioklimatickou.   
 

Materiál, ze kterého je postavena konstrukce má zásadní vliv na cenu a životnost. Pergoly z naší výroby tvoří celohliníková konstrukce. Tento materiál je stále oblíbenějším, a to především díky své odolnosti, nenáročnosti a dlouhé životnosti. Naše pergoly jsou dělané na míru v naší dílně a nic pro nás není překážkou. Vyrábíme moderní hliníkové pergoly s nadčasovým designem.

Nevíte si rady? Zavolejte nám.
Našim technikům prošlo rukama již tisíce pergol a i Váš sen dokážeme zrealizovat.

Kontaktujte nás : e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo na tel.: +420 797676769

 

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Image
Copyright © 2022 GBH Produkt

Vytvořila společnost For First's - Tvorba www stránek na míruSEO optimalizace

Logo partner Kasko

Napište nám zprávu

Neplatný vstup

Zadejte Vaše jméno!

Zadejte svůj email!

Zadejte telefon!

Zadejte místo výkonu prací!

Neplatný vstup