Kotvené do stavby

Hliníkové pergoly kotvené do stavby

527D3DE6 27C9 4B9E BDC3 2C152DE7D7F4

Díky moderní zahradní   pergole můžete dál zůstat na terase se svou   rodinou a přáteli.   Vhodně zvolenou   pergolou budete nejlépe vyzbrojeni proti slunci, dešti a dokonce i sněhu. Nenechte se   vyvést z míry náhlou letní přeháňkou. 

 Jaká pergola je moje nejleší řešení?

Pergoly kotvené do stavby jsou vhodné pro zastřešení teras, parkovacích stání nebo třeba jako stříška nad vchodové dveře.

Naši zákazníci nejčastěji vyhledávají pergoly kotvené do stavby. Důvodem je například: využití stavby jako kotvícího prvku, úspora místa a úspora nákladů.

 Kdy nelze kotvit do stavby?

Při kotvení pergoly do domu je důležitý materiál, který musí být pevný. Pokud je tedy stěna, kde chcete mít pergolu např. z betonu, máte vyhráno.  Existuje, ale několik materiálů, do kterých kotvit neleze např. příliš silné zateplení, některé typy dřevostavby. V případě zateplení nad 20 cm doporučujeme kotvit pomocí chemické kotvy.

Řešení pro každého…

Není – li možné kotvit pergolu do stavby, tak nezoufejte máme pro Vás možnost, a to v podobě samonosné pergoly. Samonosné pergoly jsou kotvené do země. Jenou z největších výhod je stabilita. 

 

shutterstock 1761212594

Střecha mojí pergoly

 Nejoblíbenějším type je střecha pultová s použitím polykarbonátu asi nemusíme vysvětlovat, že zde je nejvíce lákavá cena.

 Dále nabízíme střechu s použitím skleněných tabulí, obrovskou výhodou je viditelnost skrz skleněné tabule. Nic nebrání výhledu na noční nebo krásně jasnou letní oblohu při každodenním stolování ve Vaší nové pergole.

Bioklimatická střech nabízí možnost natáčení střešních lamel vytvoří v prostoru vždy příjemné prostředí. V případě úplného zavření, plní funkci střechy.

Proč hliník?

Materiál, ze kterého je postavena konstrukce má zásadní vliv na cenu a životnost. Pergoly z naší výroby tvoří celohliníková konstrukce. Tento materiál je stále oblíbenějším, a to především díky své odolnosti, nenáročnosti a dlouhé životnosti. Naše pergoly jsou dělané na míru v naší dílně a nic pro nás není překážkou. Vyrábíme moderní hliníkové pergoly s nadčasovým designem.

 

 Barva

Nejčastěji volenou barvou je antracitově šedá, ta lze ve variantě lesk nebo mat. V základních barvách máme i hnědou a bílou. Dokážeme však jakoukoliv barvu v odstínu RAL.

 Screenové rolety

Často využívaným doplňkem pergoly  jsou screenové rolety.

Jedinečné výhody screenových rolet 

Použití speciálních látek, které umožní částečný prostup světla a vizuální kontakt s okolím, ale zároveň dostatečné soukromí. Odolnost vůči povětrnostním vlivům. Maximální ochrana proti slunečnímu záření.

 Proč se rozhodnou právě pro pergolu od nás?

Získáte další prostor pro relaxaci, pořádání rodinných sešlostí, místo pro posezení s přáteli, romantické večery, nedělní obědy. Naše pergola nevyžaduje žádnou údržbu a má dlouho životnost. Váš terasový nábytek bude chráněný před deštěm a získá tím delší životnost. Vytvoření elegantního prvku na Vaší zahradě. Náš systém umožňuje svod vody vnitřkem nohy pergoly, můžete dát sbohem nevzhledným okapům.

 

Nevíte si rady? Zavolejte nám +420 797 676 769 nebo napište e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Našim technikům prošlo rukama již tisíce pergol a i Váš sen dokážeme zrealizovat.

Nevíte kdy je nejvhodnější doba na stavbu Vaší pergoly? My ano! Včera už to nestihneme, ale co dnes?

Image

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Image
Copyright © 2022 GBH Produkt

Vytvořila společnost For First's - Tvorba www stránek na míruSEO optimalizace

Logo partner Kasko

Napište nám zprávu

Neplatný vstup

Zadejte Vaše jméno!

Zadejte svůj email!

Zadejte telefon!

Zadejte místo výkonu prací!

Neplatný vstup