Zimní zahrady

Zimní zahrady

60D94444 5EDD 4A80 87E6 1C328860971EChcete si prodloužit léto, posezení s přáteli, grilování? Nevíte kde uspořádat narozeninovou oslavu?
My máme odpověď. Díky sezoní zimní zahradě je to snadné.
Zvětšíte si svůj domov o jednu obytnou místnost, kde můžete strávit příjemné chvilky s rodinou, přáteli.

Proč hliník?

Materiál, ze kterého je postavena konstrukce má zásadní vliv na cenu a životnost. Zimní zahrady z naší výroby tvoří celohliníková konstrukce. Tento materiál je stále oblíbenějším, a to především díky své odolnosti, nenáročnosti a dlouhé životnosti.

Naše zimní zahrady jsou dělané na míru v naší dílně a nic pro nás není překážkou. Vyrábíme moderní hliníkové zimní zahrady s nadčasovým designem.

 Barva

Nejčastěji volenou barvou je antracitově šedá, ta lze ve variantě lesk nebo mat. V základních barvách máme i hnědou a bílou. Dokážeme však jakoukoliv barvu v odstínu RAL.

Kdy nelze kotvit do stavby?

Při kotvení zimní zahrady k domu je důležitý materiál, který musí být pevný. Pokud je tedy stěna, kde chcete mít pergolu např. z betonu, máte vyhráno.  Existuje, ale několik materiálů, do kterých kotvit neleze např. příliš silné zateplení, některé typy dřevostavby.

V případě zateplení nad 20 cm doporučujeme kotvit pomocí chemické kotvy.

 Řešení pro každého…

Není – li možné kotvit zimní zahradu do stavby, tak nezoufejte máme pro Vás možnost, a to v podobě samonosné zimní zahrady.

Samonosná zimní zahrada může stát ve volném prostoru, proto nepotřebuje kotvení k domu. Jenou z největších výhod je stabilita. Samonosná zimní zahrada je taková, která má 4 stojny, ty se zakotví do země. Toto řešení lze použít u všech typů staveb. 

Střecha mojí zimní zahrady

0D177F6C A0F9 4934 A6AD 190D66CB0A61Nejoblíbenějším type je střecha pultová s použitím polykarbonátu asi nemusíme vysvětlovat, že zde je nejvíce lákavá cena.

Dále nabízíme střechu s použitím skleněných tabulí, obrovskou výhodou je viditelnost skrz skleněné tabule. Nic nebrání výhledu na noční nebo krásně jasnou letní oblohu při každodenním stolování ve Vaší nové zimní zahradě.

 Screenové rolety

Často využívaným doplňkem zimní zahrady jsou screenové rolety.

Jedinečné výhody screenových rolet

Použití speciálních látek, které umožní částečný prostup světla a vizuální kontakt s okolím a zároveň dostatečné soukromí. Odolnost vůči povětrnostním vlivům. Maximální ochrana proti slunečnímu záření.

 Proč se rozhodnou právě pro zimní zahradu od nás?

Získáte další prostor pro relaxaci, pořádání rodinných sešlostí, místo pro posezení s přáteli, romantické večery, nedělní obědy. Naše zimní zahrady nevyžadují žádnou údržbu a mají dlouhou životnost. Váš terasový nábytek bude chráněný před deštěm a získá tím delší životnost. Vytvoření elegantního prvku na Vaší zahradě. Náš systém umožňuje svod vody vnitřkem nohy, můžete tak dát sbohem nevzhledným okapům.

 

Nevíte si rady? Zavolejte nám. +420 797 676 769 nebo pište ma e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Našim technikům prošlo rukama již tisíce zimních zahrad a i Váš sen dokážeme zrealizovat.

 

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Image
Copyright © 2022 GBH Produkt

Vytvořila společnost For First's - Tvorba www stránek na míruSEO optimalizace

Logo partner Kasko

Napište nám zprávu

Neplatný vstup

Zadejte Vaše jméno!

Zadejte svůj email!

Zadejte telefon!

Zadejte místo výkonu prací!

Neplatný vstup