Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Nejjednodušší ochrana před dotěrným hmyzem. Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna. Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítí z okna.

Sítě proti hmyzu

Pevné okenní/dveřní sítě rámové nejčastěji používaný typ sítí proti hmyzu. Sítě se dělají na míru, jsou velmi odolné.

Rolovací sítě jsou v dnešní době nepostradatelným doplňkem. Zvětšují rozsah možností řešení pro vaše okna a dveře. Jejich využití je především tam, kde se požaduje častá průchodnost. V době, kdy není využívána, je možné ji navinout do boxu. Tím dochází ke zvýšení životnosti sítě, která je vyrobena ze skelného vlákna ošetřeného plastovým nástřikem.

Plisé sítě jsou moderním a elegantním doplňkem současných exteriérů. Ideální řešení pro zimní zahrady, francouzská okna a terasy. Plisované, neboli skládané sítě.

Posuvné dveřní sítě se používají pro rozměrově větší typy balkonových nebo vstupních dveří, terasy, zimní zahrady a obecně pro větší plochy. Ideální řešení nabízí pro dvoukřídlá francouzská okna.

 

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Image
Copyright © 2022 GBH Produkt

Vytvořila společnost For First's - Tvorba www stránek na míruSEO optimalizace

Logo partner Kasko

Napište nám zprávu

Neplatný vstup

Zadejte Vaše jméno!

Zadejte svůj email!

Zadejte telefon!

Zadejte místo výkonu prací!

Neplatný vstup