Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou nepostradatelným stínícím prvkem chránícím před sluncem. Poskytují kvalitní zatemnění, dokáží tlumit míru hluku jdoucího z okolního prostředí budovy a plní potřebné bezpečnostní požadavky. Typ předokenní rolety si snadno vyberete dle vašich požadavků na roletu a architektonických možností budovy. Vybírat můžete i dle viditelnosti a umístění boxu rolety. Všechny modely předokenních rolet nabízí kvalitní zastínění, společně s termoregulací, snížením hluku i ochranou před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Rolety se zaomítacím boxem

Předokenní rolety se zaomítacím boxem jsou tím nejelegantnějším řešením předokenních rolet na trhu. jsou vhodné zejména do novostaveb a rekonstruovaných objektů. Jak již název napovídá, box rolety je odizolovaný přímo ve zdi nad okenním rámem a není nikterak viditelný. Může být zakryt zateplovacím fasádním systémem či omítkou.

Tento systém se vyznačuje bezkonkurečně nejlepšími izolačními vlastnostmi a také zde existuje možnost integrace sítě proti hmyzu přímo do roletového boxu.

Předokenní rolety s viditelným boxem

Předokenní rolety v klasickém provedení jsou vynikající a nejméně násilnou variantou rolet pro dodatečnou montáž.

Roletový box je umístěn na vnější straně okna. Jedná se o jedinou možnost pro dokončené stavby, bez nutnosti stavebních úprav či výměny oken.

Relativní nevýhodou tohoto typu rolet je snížení světlého otvoru okna, avšak díky dokonalému tvaru lamel a široké nabídce velikostí boxů lze zásah do otvoru okna minimalizovat na pár centimetrů. Samozřejmostí je taktéž možnost integrace sitě proti hmyzu přímo do roletového boxu.

G.B.H. Produkt

Horní náves 32
Kyšice
330 01

Ič:86962396

Dič: CZ8106272031

Kontaktujte nás