Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Bezpečnostní

Vysoce robustní bezpečnostní žaluzie z odolných hliníkových profilů ochrání Vaše soukromé nebo obchodní prostory před vloupáním, vandalismem, kroupami i bouřkou.
Různě široké lamely a stabilní spojovací tyče z hliníku tvoří velmi odolný pancířžaluzie. Ovládání ruční (od 4 m2) pouze elektromotorem.

Rafinovaná a masivní konstrukce Vás zaujme především:

Bezpečným řetězovým pohonem

Automatickým zablokování v jakékoliv výšce

Odolností vůči úderu i kroupám

Nízkou montážní výškou

Snadnou montáží před okna či dveře v novostavbách i přístavbách

Zkouškou bezpečnostní třídy podle euro normy ENV 1627-1630

Venkovní žaluzie C80, C65, C50

Oblíbeným typem zastínění pro rodinné domy a administrativní budovy. Žaluzie se vyznačují velkou variabilitou provedení. Varianty Flexi a Slim mají nižší výšku nábalu a varianta Duo je charakteristická rozdílným stupněm naklopení horní a dolní části žaluzie současně.

Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu žaluzie ve větru a jsou podpůrným provkem pro zabezpečení domu proti vloupání. Variabilita montáže i provedení tvoří z této venkovní horizontální žaluzie praktický stínící prvek pro veškeré typy objektů.

Podívejte se na lamelu z profilu a uvidíte písmeno C. Elegantní design zajišťuje žaluziím použitelnost na všech typech budov.
Žaluzie s lamelami C80 Vám vyrobíme v různých rozměrech, takže jimi snadno zastíníte i větší skleněné plochy.

Venkovní žaluzie S90, S65

Představují špičku ve venkovním zastínění z pohledu účelnosti i designu. Lamely ve tvaru písmene "S" vytváří v uzavřeném stavu dokonalou celistvou plochu. Účelnost venkovní žaluzie typu S je umocněna ladným vzhledem.

Termoregulační efekt žaluzie S zvyšuje guma vlisovaná po celé délce lamely. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu venkovní žaluzie ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání. Variabilita montáže, elegance a dokonalé zastínění tvoří z této venkovní horizontální žaluzie unikátní stínící prvek pro veškeré typy objektů.

Vyniká dvojím prohnutím, díky kterému vydrží i extrémní povětrnostní podmínky.
Díky tvaru písmene S do sebe jednotlivé lamely přesně zapadají a vytváří jednolitou plochu bez mezer. Ještě lépe tak chrání před slunečním svitem a úniky tepla.

Venkovní žaluzie Z90, Z70

Venkovní žaluzie Z90, Z70 je technologicky nejvyspělejší venkovní žaluzie vhodná k zastínění rodinných domů a administrativních budov. Lamely v "Z" tvaru zaručují dokonalé zastínění a působí moderním dojmem.

Termoregulační efekt žaluzie typu "Z" zvyšuje guma vlisovaná po celé délce lamely. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpezpečení domu proti vloupání. Variabilita montáže, moderní design a dokonalé zastínění tvoří z této venkovní horizontální žaluzie unikátní stínící prvek pro veškeré typy objektů.

Lamela Z90 s mezilamelovým těsněním

Kde jsou lamely S90 oblé, tam mají lamely Z90 hrany. Povětrnostním vlivům odolávají stejně dobře, vynikající je i ochrana proti slunečnímu záření a únikům tepla. Lamely do sebe díky tvaru písmene Z skvěle zapadají. Snadno tak docílíte úplného zatemnění.

Lamela Z70 s mezilamelovým těsněním

Venkovní žaluzie Z-70 jsou technicky obdobné, jako venkovní žaluzie Z-90, ale díky menší šířce lamel působí jemnějším a luxusnějším dojmem. Lamely ve tvaru písmene Z jsou na hranách opatřeny těsněním, které zajišťuje dokonalé a velice tiché dosedání.

G.B.H. Produkt

Horní náves 32
Kyšice
330 01

Ič:86962396

Dič: CZ8106272031

Kontaktujte nás