ŠIROKÝ VÝBĚR PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ

Bambusové roletky

Bambusové roletky přinášejí do vašeho interiéru přírodní atmosféru a estetický design. Jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů a nabízejí mnoho různých dekoračních stylů díky ručně spleteným přírodním tkaninám. Na výběr jsou tři typy roletek, které lze snadno začlenit do různých typů interiérů. Můžete si vybrat mezi roletami s navíjením do vzhledného balu nebo se stahováním pro elegantní a pravidelné řasení.

Naše produkty

ASHA

BAMBUSOVÉ ROLETKY

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina je rolována směrem nahoru do úhledného balu. Ovládání roletky je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastavit výšku stažení roletky.

FEBA

BAMBUSOVÉ ROLETKY

Jedná se o elegantní typ bambusové roletky. Tkanina se postupně skládá v horizontálních pruzích za sebou, čímž vzniká pravidelné řasení. Ovládání je zajištěno provázkem a aretací s brzdou, což umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

EDESA

BAMBUSOVÉ ROLETKY

Jedná se o posledního představitele bambusových roletek, který je vyráběn pouze z přírodní tkaniny juta. Ovládání je zajištěno navíjením na hřídel pomocí řetízku a mechanizmu s brzdou. Umožňuje libovolné nastavení výšky stažení …

Jsme tu pro vás

Neváhejte nás nezávazně kontaktovat.
Rádi zodpovíme vaše dotazy a probereme pro vás nejvhodnější variantu.

Kde nás najdete

   +420 797 676 769

    obchod@gbhprodukt.cz

     Prokopova 37, Plzeň, 301 00

Otevírací doba

pondělí až čtvrtek 9:00 – 12:00
pátek, sobota a neděle zavřeno

GBH Produkt