VYTVÁŘEJÍ NADSTANDARDNÍ INTERIÉR

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie jsou reprezentativním a vysoce účelným doplňkem do bytů, kanceláří a společenských místností. Díky plynulé regulaci zastínění a prosvětlení světlem skrze dřevěné lamely získávají tyto žaluzie výjimečně dekorativní charakter. Jsou stylovým a luxusním prvkem, který přispívá k pocitu dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Tento vrchol stínící techniky je určen zejména pro náročné zákazníky s estetickým cítěním a vkusem.

Naše produkty

DŘEVĚNÉ ŽALUZIE 25 MM

Žaluzie je dodávaná vždy v interiérovém provedení s čelním vývodem ovládání pomocí ovládací tyčky a provázku s hruškou, ovládací mechanizmy mohou být umístěny oba vpravo “CP”, oba vlevo “CL”, ovl. tyčka vlevo provázek vpravo “AL”, nebo ovl. tyčka vpravo provázek vlevo “AP”.

DŘEVĚNÉ ŽALUZIE 50 MM

Žaluzie je dodávaná vždy v interiérovém provedení s čelním vývodem ovládání: vytahování pomocí ovládacího mechanizmu provázku s aretací, naklápění lamel je zajištěno provázky s hruškou a jejich fixace je zajištěna lankem. Možnost ovládání provázek + tyčka do max. šíře 1500 mm. Lamela: 50 x 2,3 mm.

DŘEVĚNÉ ŽALUZIE 50 MM RETRO

Žaluzie je dodávaná vždy v interiérovém provedení s čelním vývodem ovládání: vytahování pomocí ovládacího mechanizmu provázku s aretací, naklápění lamel je zajištěno provázky s hruškou. Odlišností je možnost volby barevných páskových žebříků. Lamela: 50 x 2,3 mm.

Jsme tu pro vás

Neváhejte nás nezávazně kontaktovat.
Rádi zodpovíme vaše dotazy a probereme pro vás nejvhodnější variantu.

Kde nás najdete

   +420 797 676 769

    obchod@gbhprodukt.cz

     Prokopova 37, Plzeň, 301 00

Otevírací doba

pondělí až čtvrtek 9:00 – 12:00
pátek, sobota a neděle zavřeno

GBH Produkt