Hliníkové pergoly

Užijte si odpočinek nebo letní posezení s přáteli za jakéhokoliv počasí. O to, abyste byli chráněni před sluncem i deštěm, už se postaráme my. Díky mnohaletým zkušenostem nabízíme jak prodej a montáž hliníkových pergol či zimních zahrad, tak vlastní výrobu, a to včetně atypické montáže.

Pergoly kotvené do zdi

HLINÍKOVÉ PERGOLY KOTVENÉ DO STAVBY

Hliníkové pergoly, které jsou kotvené do stavby, patří mezi naše nejžádanější produkty. Důvodem jsou kromě jejich ceny i nenáročnost na údržbu a mimořádná odolnost, která jde ruku v ruce s dlouhou životností. Hliníková pergola může sloužit jako zastřešení terasy, parkovací stání nebo jako stříška nad vchodové dveře.

Pergoly samostatně stojící

HLINÍKOVÉ PERGOLY SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ

Samostatně stojící pergola je ideální variantou v případě, kdy konstrukci nelze kotvit přímo do stavby nebo pokud chcete zakrýt terasu volně stojící v zahradě. Je vyrobena z hliníku a její zastřešení lze řešit například pomocí polykarbonátu či bezpečnostního skla.

Pergoly na míru

HLINÍKOVÉ PERGOLY NA MÍRU

Objevte svět atypických pergol na míru, kde se vaše představy stávají realitou. Naše pergoly s atypickými rozměry přinášejí nové možnosti vašemu venkovnímu prostoru. Získejte jedinečný kousek, který perfektně zapadne do vaší zahrady či terasy a vytvoří nezapomenutelný zážitek.

Hliníkové pergoly
TOP LINE

Technicky dokonalé prosklené pergoly s dlouhou životností nabízí širokou škálu designových možností pro individuální přizpůsobení vašemu domovu.

Top line pergoly
Bioklimatické pergoly

BIOKLIMATICKÉ PERGOLY

Hliníková bioklimatická pergola je žhavým trendem na poli zastřešení teras. Může být jak ukotvená do stavby, tak samostatně stojící a díky speciálně řešenému stínění (pohyblivý slunolam) vám v ní bude příjemně i během tropických letních dnů.

Sezónní zimní zahrady

SEZÓNNÍ ZIMNÍ ZAHRADY

Chcete si prodloužit léto a trávit svůj volný čas na zahradě, i když venku panuje sychravý podzim? Sezónní zimní zahrada, kterou vám vyrobíme přesně na míru, vám pomůže tento sen proměnit ve skutečnost.

Jsme tu pro vás

Neváhejte nás kontaktovat.
Rádi zodpovíme vaše dotazy a probereme pro vás nejvhodnější variantu.

Kde nás najdete

   +420 797 676 769

    obchod@gbhprodukt.cz

     Prokopova 37, Plzeň, 301 00

     facebook.com/gbhprodukt

     instagram.com/gbhprodukt

Otevírací doba

pondělí až čtvrtek 9:00 – 12:00
pátek, sobota a neděle zavřeno

GBH Produkt