PERGOLY

Sezónní zimní zahrada

Chcete si prodloužit léto a trávit svůj volný čas na zahradě, i když venku panuje sychravý podzim? Sezónní zimní zahrada, kterou vám vyrobíme přesně na míru, vám pomůže tento sen proměnit ve skutečnost.

Sezónní zimní zahrada

Na míru vyrábíme studené hliníkové zimní zahrady, které jsou ideální pro sezonní využití a plně odpovídají vašim individuálním přáním. Díky tomu získáte zcela originální konstrukci, která může sloužit jako menší botanická zahrada, letní jídelna, relaxační prostor nebo místo pro rodinná setkání. Naše ceny závisí na rozměrech a zvoleném provedení.

Každý projekt pečlivě přizpůsobujeme vašim potřebám a zároveň dbáme na začlenění stavby do okolního prostředí. U nás neexistují omezení, ať už jde o atypický tvar terasy nebo jiné specifické požadavky. Naše zimní zahrady vám umožní prodloužit jarní a podzimní sezónu v příjemném a chráněném prostředí. V letních měsících pak můžete zahradu kompletně otevřít posuvnými stěnami na přední i boční straně.

Jsme specialisté na zakázkovou výrobu z hliníku, což je stále oblíbenější materiál díky své odolnosti, snadné údržbě a dlouhé životnosti.

Dodáme dle konkrétní zimní zahrady.

Jsme tu pro vás

Neváhejte nás kontaktovat.
Rádi zodpovíme vaše dotazy a probereme pro vás nejvhodnější variantu.

Kde nás najdete

   +420 797 676 769

    obchod@gbhprodukt.cz

     Prokopova 37, Plzeň, 301 00

     facebook.com/gbhprodukt

     instagram.com/gbhprodukt

Otevírací doba

pondělí až čtvrtek 9:00 – 12:00
pátek, sobota a neděle zavřeno

GBH Produkt