Bioklimatické

Bioklimatická pergola

Trendy outdoor patio pergola. the sun

Díky moderní zahradní pergole můžete dál zůstat na terase se svou rodinou. Vhodně zvolenou pergolou budete nejlépe vyzbrojeni proti slunci, dešti a dokonce i sněhu. Nenechte se vyvést z míry náhlou letní přeháňkou. 

 Bikolimatická pergola

Bioklimatická hliníková pergola je nejmodernějším trendem zastřešení teras. Lze v provedení jako samostatně stojící i kotvená do stavby.

Hlavní předností bioklimatické pergoly je střešní pohyblivý slunolam. Ten zastíní přímé sluneční světlo, ale rovněž dokáže naklopit lamely tak, aby docházelo k odvětrávání vzduchu, takže vnitřek pergoly se nebude přehřívat a bude Vám i při vysokých teplotách na terase příjemně. Slunolam lze i zcela zaklopit, plní tak funkci střechy.
Další součástí je pohon a řídící jednotka.

 

 

Proč hliník?

Materiál, ze kterého je postavena konstrukce má zásadní vliv na cenu a životnost. Pergoly z naší výroby tvoří celohliníková konstrukce. Tento materiál je stále oblíbenějším, a to především díky své odolnosti, nenáročnosti a dlouhé životnosti. Naše pergoly jsou dělané na míru v naší dílně a nic pro nás není překážkou. Vyrábíme moderní hliníkové pergoly s nadčasovým designem.

Barva

Nejčastěji volenou barvou je antracitově šedá, ta lze ve variantě lesk nebo mat. V základních barvách máme i hnědou a bílou. Dokážeme však jakoukoliv barvu v odstínu RAL.

Screenové rolety

Často využívaným doplňkem pergoly jsou screenové rolety.

Jedinečné výhody screenových rolet 

Použití speciálních látek, které umožní částečný prostup světla a vizuální kontakt s okolím. Odolnost vůči povětrnostním vlivům. Maximální ochrana proti slunečnímu záření.

 

Proč se rozhodnou právě pro pergolu od nás?

Trendy outdoor patio pergola shade structure, awning and patio roof, garden lounge, chairs, metal grill surrounded by landscapingZískáte další prostor pro relaxaci, pořádání rodinných sešlostí, místo pro posezení s přáteli, romantické večery, nedělní obědy.

Naše pergola nevyžaduje žádnou údržbu a má dlouho životnost.

Váš terasový nábytek bude chráněný před deštěm a získá tím delší životnost.

Vytvoření elegantního prvku na Vaší zahradě.

Náš systém umožňuje svod vody vnitřkem nohy pergoly, můžete tak dát sbohem nevzhledným okapům.

 

Nevíte si rady? Zavolejte nám +420 797 676 769 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Našim technikům prošlo rukama již tisíce projektů a i váš sen dokážeme zrealizovat.

 

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Otevírací doba

pondělí až pátek 8:00 - 15:00
sobota a neděle zavřeno

 

Image
Copyright © 2022 GBH Produkt

Vytvořila společnost For First's - Tvorba www stránek na míruSEO optimalizace

Logo partner Kasko

Napište nám zprávu

Neplatný vstup

Zadejte Vaše jméno!

Zadejte svůj email!

Zadejte telefon!

Zadejte místo výkonu prací!

Neplatný vstup